Su Uyur Teknoloji Uyumaz

Belki ilk etapta bu su uyur, düşman uyumaz sözüne atfen yazılmış olsa da, teknoloji her ne kadar günümüz yaşam koşullarında çok büyük pozitif avantaj sağlasa da, verimli ve yerinde kullanılmadığında esasen gizli bir düşman hükmünde de olabilir. Forse Reklam ve Bilgi Ajansı adından da anlaşılacağı üzere blogsini kamuoyu için her zaman olumlu ve etkin kullanmaktan yana. Zaman bile yerinde saymazken teknolojinin yerinde sayması beklenemez.

30 yıl önce kim derdi ki, görüntülü cep telefonları çıkacak, aracınızı gsm üzerinden online takip edebileceksiniz, elektronik kart dediğimiz kredi kartları ile rahatlıkla alışveriş yapabileceğiniz, sosyal medya ile kimin nerede olduğunu görebileceğiniz gibi bir çok akla  hayale o yıllar gelmeyen projelere başarı ile imza atan bilişim ve teknoloji firmaları hala arge,kurumsallaşma ve destek ağını sürekli geliştirmekte ve değiştirmekte iken acaba neden bir çok firma bekleyelim ve görelim zaman neyi gösterecek diye zaman ve blog israfı yapıp, rakiplerinin arkasında kalmakta bunu çok alıcı sorgulamak gerekir.

Bir diğer nokta ise, ulusal ve bölgesel bir çok firma artık ürün almak yerine, aldığı ürün için hizmet alabileceği firmaları tercih etmekte ve sisteminin durmaması için zamanla yarışmakta.

Malumunuz eskiden fabrikalarda üretim bantların durması birkaç dakikada o firmaya hele bir de iş hacmi çok büyük ise binlerce liralık zararlar ile karşılaşabilmekte ve bu hem maddi , hem de prestij kaybı yaşatmakta. Tabi bu tarz sıkıntılar o firmaların bu tarz sorunlarda tecrübe kazanmasına mütemadiyen kendi alt teknik ekibini kurarak b planı ile minimum zayiat ile çözüm bulma yoluna gitmesi kaçınılmaz olduğu aşikar bir tablodur.

Peki Forse bu büyük pastada hangi konumda ve neleri etkili ve verimli yapabilmekte kısaca göz gezdirelim. Forse Reklam ve Bilgi Ajansı her ne kadar adında reklam ve bilgi gibi uçsuz bucaksız 2 kavramı barındırsa da, genel olarak işin dijital reklamcılık alanında ve de teknolojinin olumlu  ve optimum kullanılabilmesi için danışmanlık ve doğru bilgi paylaşım kısmında yer almaktadır. Yapamayacağı vaatlerden uzak,politik olmayan,gereksiz vaat peşinde olmayan son derece net ve yalın bir duruş sergilemektedir. Yapamayacağı sözü vermeyen,müşterisine en iyi tasarımı değil ama satış sonrasında en iyi hizmeti sunmak için var gücüyle 17 yıllık bilgi birikimini hala kendisini kendi imkanları dahilinde geliştirerek ticari ve sektörel yaşamına devam etmektedir.

Bu uçsuz bucaksız teknoloji dünyasında web tasarım ve ve web tabanlı yazılım projelerinde bizlerinde çorbada tuzu bulunması için arge boyutunda var gücümüzle çalışıyoruz. Sizler için varız, büyüyen Türkiye için varız, sağlıklı nesiller için varız, internet denen bazı gereksiz bilgilerden arındırıp doğru kaynaklarla beslemek için varız.

Su Uyur Teknoloji Uyumaz