Bakış Açımız

     Her yeni projeye yeni ufuklara yelken açıp, her şeye sıfırdan aynı heyecanla başlarcasına bir bakış açısına sahibiz. Günümüz teknolojisinde insanoğlu, işine gelen alanlarda kendini yetiştirmesine rağmen hala web tasarım ve web tabanlı projelerde teknik, stratejik ve temel noktalarda bilgi sahibi olmaması ya da ısrarla öğrenmek istememesi, tembel davranması, bizleri yaptığımız her projede daha da elimizi taşın altına atmamıza teşkil etmektedir.

     Bizler, belli sektörlerde çalışma arzusunda olmamız sebebiyle, ilgi alanımız olmayan, prensiplerimizle örtüşmeyen sektörlerle çalışmamaktayız. Müşterilerimizle genel olarak samimi havada görüşmeler yaparak, onların mevcut projelerine daha çok sahiplenmelerine katkı sağlama isteğindeyiz.

     Müşterimizin her zaman bir kaç adım önünde gerekli roasyonları yapan bizler, onların fikirsel ve oluşsal olarak önünü açmayı şiar edinmeyi kendimize görev adletmekteyiz. Gerek proje başlangıcında, gerekse de proje teslimatında coşkuyu kaybetmeden, enerjisini düşürmeden, her zaman iyi niyet besleyen müşterilerinin safında olmuştur ve olmaya da devam edecektir.

     Yapamayız ya da olmaz gibi keskin kelimeler yerine mümkün mertebe en üst noktada yapılabilinecekler üzerinde durmakta olup, acele karar veren ve sonucunda projenin çıkmaza girmesine sebep teşkil edebilecek düşünceleri de makul bir şekilde, kırıcı olmadan kendisini ifade hakkını kullanmaktadır.

     Eskişehir web tasarım ajansı alanında faaliyet gösteren Forse Reklam ve Bilgi Ajansı sadece Eskişehir de değil yurtiçi ve yurtdışı projelerde de gereken hassasiyeti göstermektedir.

Bakış Açımız