Eskişehir Web Tasarım Ajansları

     Eskişehir Web Tasarım Ajansları bazında kendine has bir çizgi edinmiş olan Forse Reklam ve Bilgi Ajansı, istenilen taleplerin bir çoğuna kendi bünyesinde cevap verebilmektedir.

     Her ne kadar kullanıcılar, teknik bilgi ve bazı kritik detaylara hakim olamasalar da, kendi sektörleri ve özel bilgi olarak edinmek istedikleri tüyolara karşılıklı soru cevap şeklinde istişare ile rahatlıkla bizlerden edinebilirler.

     Eskişehir genelinde web tasarım ve web tabanlı yazılım alanında istenen projelerin hemen hemen bir çoğu Google arama motoru uyumlu, prestij sağlayan kurumsal site formatında talepler gelmektedir. Kimi zamanlar da, e ticaret ya da sipariş tabanlı  yazılım projelerine de rağbet olarak kısmen görebilmektedir.

     Web tasarımda birinci kriter, akılda kalıcı, uzun olmayan ve Google ın rahatlıkla indeksleyebileceği bir alan adı olmalıdır. akabinde alt yapı olarak gerek dosya, veri tabanı, tasarım ve maillerin aktif edilebileceği sunucu alt yapısı için barındırma alanına ihtiyaç duyulmaktadır. Nadiren de olsa jeneriklik alan adlarını alıp, hosting dediğimiz barındırma alanını sonradan da alımı mümkün olabilmektedir.

     Bir sonraki periyotta, projenin alt sayfalarına kadar detaylı bir algoritması hazırlanılmalı ve müşteri ya da müşteri adayına sunulmalıdır. akabinde ise; proje yapımı için gerekli görsel, metinsel ve vektörel çalışmalar karşı taraftan temin edilmeli ve bu aksatılmadan, projeden soğumadan yapılmalıdır. 

     Özgün ve butik tarzda bir çalışma yapılacak ise, site için yorum katılabilinmeli, odak nokta tayinine göre renk konseptleri hazırlanılmalı, maket ya da prova çalışmalarla çok fazla görsel ve zihinsel karmaşıklığa meydan verilmeden, ciddiyet ön planda tutularak sunumlara geçilmelidir. 

     Tabi bu süreçte karşı tarafın isteklerine göre Google ve taşınabilir cihazlardaki yapı da göz alınarak, stratejik ve de sürdürülebilir proje yapısına büründürülmelidir. 

     Klasik cevap olarak, biz üzerimize düşeni yaptık deyip kenara çekinilmemelidir. Özellikle projeden çok yüksek beklentisi olan firmalara yapılabilinecekler bütçe dahilinde taahhüt edilnilmelidir. Ulusal anlamda şu kelime ya da kelime gurubunda sizi ilk sayfada çıkarırız gibi ütopik taahhütlerden uzak durulmalıdır. Zira her ne kadar bizler gerekli arge, planlama, strateji ve algoritmik olarak Google alt yapı platformlarını incelesek de, proje bitiminde Google ın farklı bir kanaldan yapıyı değiştirebileceği, rakip firmaların da bu süreçte çalışıp, çalışmadığı, ya da gerekli seo alt yapısı ile ilgili kafa yorup yormadığı da bilinmediğinden, net şu sırada çıkarırız gibi keskin cümleler kurulmamalıdır.

     Aşama aşama sunum noktalarında makul isteklerin revizeleri yapılıp, içerik yönetimli bir proje ise, yönetim paneli bilgileri ile eş zamanlı eğitim verilip onay durumunda yayına verilmelidir.

     Güncel teknolojik şartlarda verim alabileceğiniz web sitesinin amacına hizmet edebilmesi için, daha işlevsel, Google algoritmik yapısına uygun, içerik font seçimlerinin uygun, web sayfa açılış performansının hızlı, gerçekli Google yorumları ile bilinirliğin artıtılması, Google harita kayıtlarının gerçek mekanda yer tahsisinin aktivasyonu, sade, kullanışlı, hedefteki analizlerin mantıklı olması durumunda uzun vadede fonksiyonel bir web sitesine sahip oldunuz demektir diyebiliriz.

     Forse Reklam ve Bilgi ajansı, adından da anlaşılacağı üzerine Türkiye'nin ikinci bilgi ajansı huviyeti taşımakta olup, ticaret olsun olmasın her zaman doğru bilgi ve deneyimini kamuoyu ile paylaşmayı kendine vicdani ve insani bir sorumluluk olarak üstlenmektedir.

     Eskişehir web tasarım ailesi olarak daha çok sonuç ve destek ajanslı çalışan işletmemiz,  sizlerden gelebilecek elektronik ortamdaki her nevi talepleri değrlendirme konusunda antremanlıdır ve % 100 olumlu neticelerle sonuçlanan hizmet anlayışını benimsemektedir.

     İşletmenizin etkili kurum kimliğinden, dijital ortamdaki tüm grafik ve yazılım hizmetleri için kesintisiz hizmet ve danışmanlık anlayışı ile her alanda değil, uzman olduğu alanlarda hizmet vermektedir.


    

     

Eskişehir Web Tasarım Ajansları