Kurumsal Web Sitesi

     Temel Web Sitesi projelerinden farklı olarak, grafiksel olarak daha ciddi, kamuoyunu tatmin eden, içerik yönünden zengin, doyurucu  olan projeleri bu kapsam dahiline alıyoruz.

     Kurumsal Web Sitesi olarak belli modüllerimiz ;

     Kurumsal Bilgiler

( Bu menü altında Firma Profil Yazıları, Belgeler, İnsan Kaynakları yer alacaktır. )

     Fotoğraflar 

( Kategorisel olarak, ürün grupları, tesis, şube,fuar ya da organizasyon görselleri bu menü altında sunumu yapılacaktır.

     Haberler / Duyurular

     Bu menüde istenildiği kadar alt kategori açılarak hem Google arama motoru için ilgili krtilerlerin sağlanması, hem de web sitesi ziyaretçilerine anlık ve sağlıklı bilgiler verilmesi  ve düzenli olarak bilgi akışının sağlanması )

     Sosyal Medya

     Global arenada popüler olan sosyal medya hesaplarının yönetimi ve linklerinin verilmesi ve paylaşımların etkileşimli olmasının sağlanması )

     Eskişehir kurumsal web sitesi yapımı alanında öncelikle hareket alanımız logonuzun disiplinize edilmesi ve logo ile tümleşik yapı ihtiva eden slogan bütünlüğünü sağlayıp, sadelikten ödün vermeden gayet anlaşılır, doyurucu, amacına hizmet edebilen yapıda proje hazırlamak diyebiliriz. 

     Forse Reklam ve Bilgi Ajansı, Eskişehir'deki web tasarım ajanslarından biri olup, çıtayı her gün yükselterek belli hedefler doğrultusunda önceliğini kendi portföyündeki müşterilerin desteğine, danışmanlığına ve memnun kalmasına ehemmiyet vermektedir. 

     Kurumsallığın klişeliğinden sıyrılıp, geliştirilebilir, aylık,üç aylık aylık ve on iki aylık zaman planlaması ile müşterisinin ufkunu açma ve berraklığı baz alarak bilgi ajansı huviyetinin hakkını verebilme onurunu taşımak için var gücümüzle sizlere tüm gerçekliği ile parçadan bütüne sentezleme ile çalışmak temel ana prensibimiz konumundadır.

     Kurumsal web siteleri her birey için genel anlamıyla farklı tabirleri içinde barındırdığından, bizler daha çok yalın ve algılanması gereken bilgiyi tüm şeffaflığı ile paylaşma konusunda sizlerin önünü açabilmek için varız.

     Eskişehir'deki google haritalarda firmamız ile ilgili yorum ve çalışma saatlerine baktığınızda pazar günleri bile hizmet verebilen çok nadir reklam ve teknoloji ajanslarından biriyiz diyebiliriz. 
     

Kurumsal Web Sitesi