Standart Grafik Hizmeti

     Grafik tasarım ve uygulama safhası hemen hemen tüm firmalar için olmazsa olmaz, prestij ve itibar sağlayan, bilinirliği artıran, akılda kalıcı olmayı sağlayan reklamcılığın ana kompedan mahsulüdür.

     Stadart grafik hizmetinden ifademiz, firma, kuruluş ve de işletmeler için logo tasarımı ve baskısal ürün olarak da kartviziti temel unsur olarak belirtebiliriz. 

     Yeni açılan, faaliyet gösteren hatta asırlık kuruluşlar bile zamanla logo tasarımında bazen revizyona, bazende radikal bir karar ile tamamen sıfırdan bir oluşuma giderek yeni bir logo ve imaj ile kendilerini yenileme ihtiyacı doğurabilmektedirler. Hal böyle olunca, sizler için logo, asla vazgeçilmemesi gereken hatta üzerinde durularak ve daha kalıcı vurgu yapılarak ticari ünvanınızın ve şahsi adınızın önünde olmalıdır kanısındayız.

     Tüm çalışmalarda nasıl disiplin ilk ve en önemli kriter ise, logonuzda da ciddi anlamda bir bütünlük ve ciddiyet olmalıdır kanısındayız. Çalıntı olmayan her projede bir emek olduğundan, yapıaln logoları eleştirmek yerine daha iyisi nasıl olmalı diye fikir beyan edilmesi kanısındayız. 

     Bir kuruluş,tesis ya da işletmede personel, lojistik, makina parkuru, pazarlama rotası, bina dış görseli vs bazı periyotlarla değişmesi firma için avantaj ya da dezantajlar sağlasa bile, özellikle bu tip kuruluş, tesis ya da işletmelerde logo ile sürekli ya da bazen oynamak hatta değiştirmek hayra alamet değildir ve kamuoyunda ciddi güven sarsabilir. 

     O sebeple logonuzu bir kez yaptırın ve istikrarınız ve prestijiniz için uzun yıllar kurumsal yapınıza sadık kalarak değişikliğe gitmeyiniz. 

     Tabi iş sadece logo ile kalmıyor, arkasında basılı ürünler, promosyon, iş yeri için tabela hatta bazen araç kaplama da arkasına uygun bir planlama ile devam edebilmelidir.

     Sizler için önemli pazar konumundaki yerlerde mobil araçlarınızın şık, dikkat çekici olması da size katacak olan bir diğer unsur diyebiliriz.Standart Grafik Hizmeti