Arama Motoru Optimizasyonu

     Google, yandex, bing ve diğer aram motorlarında sizlerden gelen taleplere göre proje planlaması yapılıp, stratejik olarak aşama aşama yön veriyoruz.

     Google ın izlediği yöntem belli periyotlarla değişkenlik arz etmekte olup, güvenilir platformlardan bunun takibi düzenli yapılarak, doğal seo yöntemleri ile üst sıralarda bulunmak isteyen web sitelerine sağlıklı katkı sağlamanız mümkün olabilir. 

     Aylık olarak düzenli raporlamalarla web sitenizin gelişimi ile ilgili performans analizlerini sağlıklı bir şekilde temin edip, arama motorlarında web sitenizin ilerleyişini aşama aşama ama özellikle sabırlı olarak görebilmeniz mümkün. Yanlış metotlar ile sitenizdeki gerileme, hatalı backlink alımları, alıntı makaleler, toplu mail atarak web sitenizin kara listeye girmesi, arama motoru kriterlerinde doğru kodlamanın yapılabilinmesi, etiketlerdeki uygunluk, tanımlamaların metinsel yapılması, blog sayfalarındaki cümlelerdeki akıcılık ve en önemlisi özgünlük, rakip analizlerini en önce ayrıntısına kadar irdeleyip, olumsuz görülenleri artıya dönüştürerek web siteniz için pozitif element haline getirmek gerekir diyebiliriz.

     Beklentileriniz doğrultusunda sizlere web siteniz ile ilgili olmazsa olmaz kriterler ışığında temel raporlama fizibilitesi hazırlayıp sunabiliriz.


Arama Motoru Optimizasyonu