Temel E-ticaret

E-Ticaret, toplum literatürü olarak karşılığı olarak Online Alışveriş Platformları günümüz ticaretin en hızlı, daha az maliyetli, masraf kalemlerinin kısmen en aza indirgendiği bir yapı olarak tercih edilmekte olup, akılcıl strateji ve kamuoyundaki arz talep dengesindeki olumlu ivmeden faydalanılarak kısa sürede ciddi ciro hedefleri yakalamanızı sağlayabilecektir.

Şayet bu tarz bir proje fikri aklınızdan geçmesi durumunda, doğru web tabanlı yazılım firmasını bulabilmeniz, şahsi yada firmasal olarak sizlere katabilecek artı değerleri masaya en akılcıl kurgularla yatırabilmeniz durumunda finasansal ve marksal olarak büyüme katetmeniz umduğunuz değerler nispetinde olabilir.

Forse Reklam ve Bilgi Ajansı olarak  bizler iki ayrı proje hizmeti vermekte olup, birinci ayağı temel E-Ticaret uygulaması, diğeri olarak da ileri düzey E-Ticaret hizmet olarak sizlere sunmaktayız.

Bizlerin belirlemiş olduğu Temel ya da Standart E-Ticaret çözümlerimiz alanında öncelikle nokta olmazsa olmaz kriterleri sunmak ve ileriki süreçlerde önünüzü görebilmeniz için belirlediğimiz modülleri hazırlamaktır.

Bunlar;

Standart Alt yapı Seo Uyumlu olması

Üyelik Sistemi

Ödeme Seçenekleri ( Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT / Havale)

Ürün yada Hizmet Satışı

Sipariş Takibi

Mobil Uyumluluk

Olmak kaidesi ile Temel E-Ticaret Sistemlerinin ana arterlerini oluşturmaktadır.

İleri Düzey E-Ticaret platformumuzu ise diğer sekmemizde açıklayacağız.

Eğer sizler Temel E-Ticaret Sistemi üzerine bir projeniz var ise;

Ne istediğinize hakimseniz, proje beklentileriniz ile ilgili algoritmik yapı hazırlamış iseniz, kısa, orta ve uzun vadede yapılabilecekleri genel olarak kestirebiliyorsanız sizlere konu ile ilgili detaylı bilgiler vermeye hazırız.

Şayet, hayaliniz olan bu projeye sahip çıkmayıp, sosyal medya hareketliliği ve dinamizmi sağlayamayacak iseniz, Arama Motoru Optimizasyonlarına olumsuz bakıyor iseniz, günlük düzenli fiyat ve piyasaya analizi yapamayacak iseniz, projenizi besleyemeyecek iseniz, güncel arz talep dengesinden bihaber kalacak iseniz, kurumsallığa aykırı renk tonlamalarında saplantılarınız var ise, bu proje sizler için hüsran olma durumu büyük ihtimal ile hüsran olarak kalabilir. Dolayısıyla bizler, gerekli yönlendirmeler neticesinde sizler hazır değilseniz tavsiyemiz kendinizi alt yapısal olarak, geliştirme  olarak ileriye taşıyamayacak iseniz maalesef bizler bu konuda proje geliştirmemizin sağlıklı olmadığı kanısındayız.

Konu ile ilgili detaylı bilgileri iletişim menüsü altındaki bilgilerden ulaşabilir ve bu tarz oluşumlarda gelecek açısından daha sağlıklı karar vermenize vesile olabiliriz.

Temel E-ticaret