Doğru Kurum Kimliği

     Devir zamanı etkili kullanma, insanlara ürün ve projeleri en etkili ve kısa sürede güvene dayalı marka bilinirliğini artırarak sunma devri diyebiliriz. Tabi bu ciddi süreçler sonunda ortaya kurumsallık çıkmasına rağmen, Türkiye'de özellikle Anadolu coğrafyasında faaliyet gösteren firmalar ne yazık ki bu konuda istatistiklere vurursak çok düşük oranlarda etkili ve uzun vadeli kurum kimlik yapısı hazırlatmaktalar ya da hazırlamaktalar.

     Sistemsel işleyişin en optimum düzeye çekilmesi bu sansıclı sürecin profesyonel ve deneyimli ellerden hazırlanması firmalara çok fazla artı ivme kazandırmasına rağmen, buna sıcak bakan firma sayısı malesef oldukça az gözükmekte. Aile şirketi olmasıi  vizyonunu global açıdan analiz edememesi, kapasitesini daha çok manuel oluşumlara sarfetmesi, ilgili kurumsallık noktasında tecrübe nakli yapan danışmanların çok olmaması ve bu danışmanlara güven sürecindeki sıkıntılar da ayrıca bir etmen diyebiliriz. 

     Hiç ummadığınız firma bir bakmışsınız ki kurumsallık yapısını tüm hiyerarşisi ile oturtmakta ve imrenilecek noktalara gelmekte ama gel gelelim çok büyük ve ciddi anlamda kendi alanında söz sahibi ve mevcut pazarına ciddi oranlarda hakim bazı firmalarda ise bu pozitif oluşum gözükmemekte.

     Adınızın değil sistemsel yapınızın sürdürülebilirliği için firma olarak belli periyotlarla kurum içi ve dışı kurumsal yapınızı oturtmanız ve çarkların daha sağlıklı dönmesi için vakit kaybetmemeniz sizlerin menfaatine olacağı kanısındayız. 

Doğru Kurum Kimliği