Eskişehir'deki Reklam Ajansları

     Eskişehir reklam ajanslarından biri olan Forse Reklam ve Bilgi Ajansı,  kontrolün kendisinde olmadığı hizmet vermemektedir. Uygulama reklamcılık, ürün odaklı reklamcılık, fuar konseptleri alanlarında çözüm ortakları ile hareket etmekte olup,  ağırlıklı olarak web tasarım, grafik tasarım, seo, bilgi danışmanlığı ve marka tescil alanlarında hizmetler sunmaktadır. 

     Eskişehir'de hemen hemen her kulvarda reklam ajansı bulunmasına rağmen,  malesef istanbul kadar kreatif ve sansasyonel çalışmalar çıkarabilme konusunda yeterli hizmet verememektedir. Bunun başlıca sebepleri özgün çalışmalardan çok, düşünmeden, günü kurtarırcasına göz boyayan, müşteri ne isterse onu yapma eğiliminde olan, müşteri için alternatif fikir üretim unsurlarını göz ardı eden, daha çok birbirinin aynısı ya da benzeri konsesptlerle ayakta durma eğilimindedir. Bu vesile ile bizler yılların verdiği tecrübeye rağmen kendimizi iyi konumda adletmiyoruz. Sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurmak yerine oturmuş, toplum tarafından benimsenmiş minimum risklerle çalışmalar hazırlayıp,  farklı çözüm ve bakış açısı ile eskişehir reklam ajansları içinde farklı bir statüde kendini konumlandırmıştır. 

     Forse Reklam ve Bilgi Ajansı, malesef prensiplerinin dışına çıkarak müşterisi için fazla fedakar ve özveri göstermesine rağmen,  diğer meslektaşları gibi hak ettiği değeri alamamaktadır. Bu sebeple bizler daha çok ihtiyaç hissedilen coğrafya ve ufku geniş, ne istediğini bilen, emeğe,bilgiye değer veren, büyümeye müsait firmaları tercih etmektedir. 

     Reklam çalışmalarında il ya da ülke gözetmeksizin farklı sektörlerle çalışmalarına devam eden Forse, kendini günceleyebilmek için daha çok firmalara özgün projeler hazırlama konusunda eğilim göstermektedir. 


Eskişehir'deki Reklam Ajansları