Doğru Hizmet Alımı

     Günümüzde bir çok firmanın, hatta bazı kimselerin kişisel boyutta sayılamayacak kadar belki çöp yığını, belki de gereksinim boyutunda bir çok web sitesi mevcut. Kimisi hobi olarak, kimisi gereksinim olarak, kimisi egosunu tatmin etmek , kimisi ticari amaç için, kimisi prestij için ,kimisi de dostlar alışverişte görsün diye bu projelere giriyor lakin sonucunu alabiliyor mu? Ya da ne boyutta alıyor en büyük tartışma konusu bu. 

     Çalıştığınız ajans, sizlere iş alımı için ne gibi vaatler veriyor ? Hangi konularda taşın eline altına atıyor ? Hem pembe tabloyu çiziyor ? Bunu anlamak için tabiri caizse biraz feleğin çemberinden geçip, bu konuda bazen dilinizin yanması , bazende maalesef ticari kaybınız durumunda artık yapılan argelerle doğru Hizmet veren, yaptığı işin arkasında duran, taahhütlerini harfiyen yerine getiren bir ajansı harıl harıl arama moduna geçiyorsunuz ya da onlar hasbelkader sizi buluyor. 
  
     Forse Reklam ve bilgi Ajansı en iyi web sitesini vaat etmiyor. En güzeli sizin olsun, rakipleriniz kıskansın, parseli siz götürün,diğerlerine işin posası kalsın diye düşünmüyor. Sadece vaat ettiği satış sonrası etkili ve verimli hizmet ve de destek. Açıkçası eleştire açık bir tutum sergiliyoruz ve daha iyiyi yakalamak sizlerden gelecek objektif eleştirilerle daha net mesaj veren ürünlerin meydana gelmesine sebebiyet verebiliyor. 

     Karar sizin. Doğru hizmet mi ? Ucuz ve günü kurtaran reklam ajansı ile çalışmak mı ?

Doğru Hizmet Alımı