Kriterlerden Uzaksan

     Her mesleğin kendine has bazı kriterleri olması normaldir. Zira Web tasarım yaparken de olmazsa olmaz bazı kriterler olması ve bu kriterlerin dışına çıkılması durumunda çıkabilecek trajikomik tablo ile akraba olmanız çok büyük ihtimal. Peki Web sitesi yaptırırken yeteri kadar bilgilendiriliyor musunuz ? yoksa ilgili ajans hemen ayırdığınız bütçe nedir diye mi soruyor ? ya da biz isteklerinizi kağıda dökelim ve tekliflendirelim mi diyor ? Acaba sizin reklamcınız bu kritlerlerin hangi kısmında ve ne derece doğru ve doyurucu bilgi veriyor. 

      En önemlisi satış sonrası hizmet de sorumluluğun hangi ayağında olacağını beyan ediyor ve bu reklam ajansı elini ne kadar taşın altına atıyor. Amacı sizi kazanmak mı yoksa para kazanıp kenara çekilmek mi ? Bunları anlamak bazen zaman alabiliyor ama en önemlisi sözleşmenizde karşı tarafı bağlayan kriterleri muhakkak öne sürün ve onları tüm detayları ile isteyin. Firma buna yanaşmıyor ise, o firma sizin için soru işaretidir. Zira piyasaya onlarca iş yapması önemli değil , size nasıl hizmet vereceği önemli. Beş parmağın beşi de bir değil malumunuz,  bu sebeple herkesi memnun etmek çok zor ve önemli olan sizin memnuniyetiniz ve bu her iki tarafında memnuniyeti baz alınırsa ortaya çıkan tablo yüzde yüz başarı ve istikrardır diyebiliriz.

     Web sitesi kriterlerinden en önemli ayağı doğru reklam ajansını seçmek. Eğer bu tercih doğru olur ise size sunacağı web sitesi kriterleri de % 90 muhtemel doğru olacaktır. 

     Şayet sizin de bu konuda bir talebiniz var ise bize iletişim menüsündeki telefonlarımızdan ulaşıp teknik detay ve kriteri yüz yüze aktarabiliriz.

Kriterlerden Uzaksan