Fuar Handikapları

     Kimi firma fuara giderken yapılması gerekenleri son güne bırakıp hüsranla karşılaşmaları son derece normaldir. Fuar için malesef bazı firmalar, fuar takvimi aylar öncesinden belli olmasına rağmen iş planlamasındaki sıkıntılardan ve ilk fuar deneyiminden olsa gerek, stand çalışmaları, katalog hazırlıkları, web sitesi yapımı, iç mekan çalışmaları gibi konuların kısa sürede hallolabileceğini düşünerekten işlerini son haftaya bırakmaktalar ve tabiri caizse genelde çamur gibi bir baskı ile alel acele yapılmış bir katalog,  hazır kodlama ve araklama bir web sitesi ile günü kurtarma edasıyla fuara gitmekte ve sonuç malesef pek iç açıcı olmaktadır. 

     İlk deneyim malesef bir çok firma için şevk kırıcı, hatta bir daha fuara katılmam tarzında homurdanmalar oldukça fazla olmakta. Forse Reklam ve Bilgi Ajansı olarak acizane fikrimiz; bu tarz çalışmalara en geç fuar tarihinden 2 ay önce başlanılması, doğru reklam ajansının tesbiti, aşama aşama fikir alışverişlerinin yapılması ve en nihayetinde de sizlerin içine sinecek konseptlerin ortaya çıkması firmanız için çok doğru hamle olacağı kanısındayız. 

     Bizler fuara hazırlanan firmalara öncelikle web tasarımı, akabinde de makul ölçülerde ofset hizmet verebilmekteyiz. Forse ailesi olarak alanında iyi olmadığımız hizmeti sunma taraftarı değiliz. 

     En güzel ve en verimli fuarlar sizlerin olsun, dönüşler maddi ve manevi yönden sizleri tatmin etsin

Fuar Handikapları