Kurumsal
Seo
Sosyal
Bilinirlik
Online
Forse
Hakkımızda
     1996 yılında yazılım olarak başlayan sektörel tecrübemiz, 2000 yılına kadar çeşitli sektörlere özel yazılımlar yaparak o günkü teknolojinin en üst segmentlerini kullanmıştır. 2000 yılından itibaren Medyatext A.Ş. Bölge Müdürlüğü ile web sitesi yapımına adım atan bizler, hemen hemen her sektöre sonuca yönelik çözümler üreterek 650 ye yakın firmanın web sitesini hazırlayıp bilfiil de destek vererek sektörel gelişimine devam etmektedir.
 
     2013 yılı itibariyle de Forse Reklam ve Bilgi Ajansı adı ile Eskişehir merkez olmak üzere, hem bölgesel hem de ulusal web tabanlı proje geliştirme ve hazırlama işine tüm titizlikle hız veren işletmemiz, genel hatları ile ;
 
Gıda
Mobilya
Makine
Kimya
Mühendislik
Çeşitli Hizmet Sektörleri
 
     Alanlarında birden çok çözüm üreterek referans ve hizmet ağını genişletmeye homojen olarak devam etmektedir. “Farklılığın Ortak Seçimi” sloganı ile müşterilerimize gerek proje başlangıcında, gerek proje geliştirme safhasında, gerekse de proje sonrası hizmet ağı ile portföyünden tam puan almanın onurunu yaşamaktadır.
 
     Bizler genel olarak alan adı tescili, sunucu barındırma ve güvenlik işlemleri, Web sitesi tasarımı ve yazılımı, Özel E-Ticaret Uygulamaları, Google Analizi, Mobil Uyumlu proje hazırlama ve destek verebilme,firmanıza özel yazılım geliştirme ve kurgulama, data akış kontrolü ve yedekleme hizmeti, kısmi olarak medya planlama ve etkili reklam platformları geliştirerek sizlere 7/19 hizmet verebilmekteyiz.

     Sizlere reklamın her alanında değil, sürekli ve sorunsuz hizmet verebileceğimiz mecra olan internet tabanlı projeler alanında hizmet vermeyi ilke edinen ajansımız, kontrolün bizde olmadığı, üçüncü şahıs kategorisine düşüp sorun teşkil edilmesi muhtemel olan uygulama reklamcılık alanında herhangi bir hizmetimiz bulunmamaktadır. Sizlerden gelebilecek bu tarz talepleri çözüm ortaklarımız ile beraber hareket ederek sonuca yönelik faaliyetlerde bulunmaktayız. Sadece ofset basım işlerini anlaşmalı olduğumuz matbaalar aracılığı ile yürütmekteyiz.

 
     Prensiplerimiz;
     Dijital dünyada teknolojiye uyumluluk, sektörünüzü yansıtan kurumsal çalışmalar hazırlamak ve bunları hazırlarken her zaman ilkeli ve orta yollu bir ticari var oluş mantalitesi ile profesyonellikten ödün vermeden, her projeye ayrı saygı ve heyecan duyarak yaptığı işler için her zaman eleştiriye açık bir yapıda tamamen şeffaf ve doğru bildiği bilgiyi müşterisi ve müşteri adayları ile paylaşabilme güdümündeyiz.
 
     Bizleri daha yakinen tanımak için iletişim menüsündeki telefonlardan her zaman arayabilir ve bilgi paylaşımında bulunabiliriz. Farklılığı ve etkili reklamın gizemini keşfetmek ve bu mecrada uzun bir yolculuğa hazır iseniz, FORSE REKLAM VE BİLGİ AJANSI her zaman sizler için hazır olduğunu belirtmek isteriz.
 
     Bu bilgileri okuduğunuz için tüm kamuoyuna teşekkür eder, ticari yaşamınızın doğru ve helalinden olmasını dileriz.
(12715) Okunma