Kurumsal
Seo
Sosyal
Bilinirlik
Online
Forse
Web Tasarım
STANDART WEB SİTESİ :
Standart Web Sitesinden kasıt; firma, kuruluş ya da tüzel kişiler için bir sitede olmazsa olmaz kriterleri kapsamakta olup, yeni kurulan, elektronik reklamcılıkta önünü görmek isteyen firmalar için tavsiye edilen bir sistemdir. Bu projede temel menüler baz alınmış olup, geliştirilebilir yapıda hazırlanmaktadır. Bu konu ile ilgili referanslarımıza ilgili menüden bakabilir ve fikir edinebilirsiniz.
 
KURUMSAL WEB SİTESİ:
Standart Web Sitenin bir üst versionu olup, daha çok prestik sağlamak, tatmin edici, ciddi grafik çalışmaları ve firmanın ön plana çıkarmak istediği marka, imaj ya da ürünün harmanlanarak sunulan ve dolu dolu yapıda hazırlanan bir projedir. Yeni TTK’ya göre bütün modülleri düşünülmüş olup, alt yapısı da Google uyumludur. Tabiri caizse sırıtan renk, konsept ya da rakiplerinize açık verecek eksikliklerden arındırılmış olarak hazırlanmaktadır.
 
E-PAZARLAMA:
Bu projelerimizde aşağıdaki modüller kapsamında sizlere özel E-Ticaret çözümleri sunuyoruz.
1) Satış
2) Üyelik
3) Sipariş 
4) Ürün Yönetimi
5) İndirim Seçenekleri
6) Ödeme Seçenekleri
7) Kargo Seçenekleri
8) Para Birimleri
9) Toplu Mail
10)Bölge Tanımlama
11) Bilgilendirme Sayfaları
12)Tasarımsal çeşitlilik
13) Site Ayarları
 
PORTAL HAZIRLAMA:
Gerek şehir,gerek fikirleriniz dahilinde,gerekse de geniş kitlelere hitap etmek için projelerinizi bu proje çatısı altında toplayıp sizlere uygun portallar üretiyoruz. Detaylı bilgi için bizleri araybilirsiniz.