Kurumsal
Seo
Sosyal
Bilinirlik
Online
Forse
Grafik Tasarım
LOGO TASARIMI:
Şirketiniz için uygun olan logo tasarımını gerek 2,gerekse de 3 boyutlu hazırlayıp, slogan ve uygulama alanları ile bütünleştirip sizlerin takdirine sunuyoruz. Gelebilecek makul eleştiriler ışığında ilgili revizyonları yapıp, işletmeniz in aynası olabilecek olan konsepti sizlere teslim ediyoruz.
 
KURUMSAL KİMLİK OLUŞTURMA:
Yapılanmakta olan firmalar için en hasiyet içeren proje “ Kurumsal  Kimlik Oluşturma “ ve uygulanabilirlik sürecidir. Bu projede sizlere onaylanan logonuz ile senkronize olarak ;
Kartvizit, Antetli Kağıt ve Zarf Çalışmaları, Kapaklı Dosya Tasarımları, Sticker, Tabela, Tanıtım CD’si, Cam ve Araç Giydirme, Stand Uygulamaları, iç ve dış mekan çalışmaları, Yönlendirme levhaları, Yaka Kimliği, El İlanı, Broşür,Katalog Tasarımı ve maskot ( Karakter ) tasarımı şeklinde geniş yelpazede hizmet veriyoruz.
 
KATALOG TASARIMI VE BASIMI:
Sizlerin uygun gördüğü boyutlarda, kaliteli resim kombinasyonları ile harmanlayarak, sizi temsil eden katalog çalışmasını hazırlıyoruz ve onaylamanız sonrasında baskı sürecine geçiyoruz.
 
PROMOSYON:
Şirketiniz için belli dönemlerde hazırlanan promosyon çalışmalarımızı ilgili çözüm ortaklarımız ile yürüterek sizlere en kaliteli ve uzun vadede dönüşleri olabilecek olan sıra dışı promosyon ürünleri sunuyoruz.