Kurumsal
Seo
Sosyal
Bilinirlik
Online
Forse
Twitterda tweetleri Kimler Okuyor ?
     Twitterda tweetleri kimler okuyor? Bazı firmalar tarafından mercek altına alınan ve o firmaların istatistik tutmaları için son derece elzem bir konu.

     Önceleri twitter analytics kullanım hakkına sadece hesap sahipliğini doğrulayanlar veya büyük firmalar kullanabiliyordu. Ama artık twitter kullanımı üye olan herkesin kullanımına açtı. Twitter analytics kullanımı için gerekli olan tek şey en az iki haftalık bir hesaba sahip olmanız.

     Bir tweeti kaç kişinin okuduğu, kaç kişinin tıkladığı, önceki 30 günlük zaman için sayfanıza giriş çıkışların nasıl değiştiği, artışlar veya azalışlar gibi istatistiki bilgileri buradan görebiliyorsunuz. Bunu özellikle aktif kullanıcılara, e-ticaret yapıp twitter ile müşteri ile iletişim halinde olanlara, politikacılara tavsiye ediyorum. Unutmayın, ölçmediğiniz bir şeyi ilerletemezsiniz. Twitterdaki yaptığınız çalışmaların iyi yönde etkileyip etkilemediğini bu yöntemle ölçebilirsiniz. https://analytics.twitter.com/linkinden giriş yapıp çok daha sağlıklı istatistik tutabilirsiniz.

Tarih : 09-11-2015 22:47